V květnu se ve slánské sportovní hale uskuteční futsalový turnaj veteránů

V neděli 26. května 2024 se v nové Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích uskuteční turnaj veteránů. Tedy hráčů, kteří si v krásné slánské hale již aktivně futsal nezahrají, a tak dostanou příležitost užít si halu alespoň v rámci tohoto připravovaného turnaje.

Jedinou podmínkou účasti je zaslání startovného ve výši 1.500,- Kč na účet číslo 5894957399/0800, a to nejpozději do 20.4.2024. Turnaj je určen pro maximálně osm  celků, podmínku účasti zatím splnily čtyři týmy: R.S.C. Čechie Slaný, SK Omask Kovo Kladno, PK Třebusice a 1. DFK Slaný. Tedy vesměs celky, které ve své době hrály krajský přebor či divizi, Čechie si v sezóně 2004/2005 vyzkoušela i nejvyšší futsalovou soutěž. Za tým, účastnící se turnaje, pak může nastoupit jakýkoliv hráč, narozený do 31.12.1984 (registrovaný/neregistrovaný za příslušný klub, není třeba mít uhrazen členský příspěvek). 

Po turnaji je pak naplánována společná afterparty v místním Sport baru, kde budou moci účastníci turnaje zavzpomínat při malém občerstvení na doby minulé. Nicméně, nové sportoviště čeká další zajímavý sportovní podnik, na který jsou všichni, a to nejen futsaloví, příznivci zváni.